Jak działamy

To bardzo proste: jeżeli dostrzegacie Państwo w swoich Firmach potrzeby materiałowe, których nie chcecie lub nie możecie załatwiać osobiście (a tworzenie bądź utrzymanie działu zakupów jest zbyt dla Was kosztowne) zapraszamy do nas.

Po przeprowadzeniu bardzo prostej procedury rejestracji, przechodzicie Państwo do druku zapytanie ofertowe. Zawiera on podstawowe parametry poszukiwanego towaru oraz oczekiwane przez Państwa warunki dostawy. Zapytanie ofertowe przesłane zostaje do JKM Business. Istnieje możliwość złożenia zamówienia on-line. Po kilku dniach (termin wcześniej uzgodnimy) przedstawimy odpowiedź ofertową, czyli ofertę spełniającą warunki określone w zapytaniu ofertowym. Jeżeli oferta zostanie zaakceptowana prześlecie nam Państwo zamówienie, a my dopilnujemy jego realizacji. Wybrany dostawca będzie Państwu oczywiście znany, nie będziemy też ukrywać Państwa biznesowej tożsamości.

Płatności pomiędzy dostawcą i odbiorcą odbędą się oczywiście, już bez naszego udziału. W tym względzie ograniczymy się jedynie do wystawienia faktury za wykonaną przez nas usługę, faktury szczegółowo przez obie nasze strony uzgodnionej w stosownym czasie.

 

 Outsourcing

W 1923 roku Henry Ford powiedział:

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

(cyt. za Wikipedia)

To najstarsza, zarazem najtrafniejsza definicja outsourcingu, czyli jednej z najnowocześniejszych strategii zarządzania, polegająca na oddaniu innemu przedsiębiorstwu zadań nie związanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy. Wiek XXI to wiek outsourcingu !

Bez względu na to, czy kierujecie Państwo firmą handlową, produkcyjną czy usługową zapewne rozważaliście czy zatrudnić własne sprzątaczki, ochroniarzy, księgowych – czy powierzyć tę działalność wyspecjalizowanej firmie, która posprząta, ochroni, a nawet poprowadzi księgi i rachunki. Dlaczego więc nie powierzyć wyspecjalizowanej firmie realizacji zakupów dla swojego przedsiębiorstwa ? JKM Business proponuje Państwu właśnie takie rozwiązanie. Zajmiemy się nie tylko ustaleniem strategii zaopatrzenia (od papieru do surowców produkcyjnych), ale znajdziemy najlepszych dostawców oferujących najniższe ceny za towary spełniające wszystkie stawiane im wymagania (tzw. cena racjonalna). Nie korzystamy przy tym z urlopów, nie chorujemy (nasze dzieci też nie), nie wyskakujemy „na chwilę” z pracy, nie przeglądamy w godzinach pracy Internetu…, nie mamy ”wad”, jakie ma każdy pracownik – bo nie jesteśmy pracownikiem, jesteśmy firmą.

Kolektory słoneczne

Od 15 listopada 2011 roku rozszerzamy naszą ofertę. Oferujemy Państwu montaż wraz z serwisem najnowocześniejszych systemów solarnych, opartych na kolektorach słonecznych firmy LVS Polska. Nasza oferta obejmuje calokształt problematyki: od wstępnych obliczeń w zakresie zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową, poprzez projekt, realizację systemu, aż po serwis i ewentualną pomoc w eksploatacji kolektorów słonecznych wraz z całym systemem obsługującym. Więcej informacji znajdziecie Państwo na tej podstronie.

 

Jeśli oferta ta odpowiada Waszemu myśleniu o biznesie przeczytajcie umowę o współpracy i napiszcie lub zadzwońcie do nas. JKM Business zaprasza !

 

 PANEL LOGOWANIA

Login:
Hasło:


Zapomniałeś hasła? | REJESTRACJA


DANE KONTAKTOWE

87-100 Toruń
Ul. Jeleniogórska 14
Tel. 535 970 870
Copyright 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone